Поради фахівців при виборі люстри для натяжної стелі

-
670
Поради фахівців при виборі люстри для натяжної стелі
Тип статті:
Огляди

   У сучасному дизайні інтер'єру, для обробки стель, все частіше використовують вінілові плівки або полотна з інших матеріалів. Наприклад, поліестеру. Це красиво, зручно, надійно і не в міру затратно. Такі стелі бувають матові і глянсові, білі і кольорові. Тому дуже важливо заздалегідь продумати, яким буде освітлення в кімнаті з натяжними стелями.

   На таких стелях відмінно виглядають і вишукані люстри, і вигадливі композиції з точкових світильників. Однак, склад матеріалу, з якого зроблені такі стелі вносить ряд обов'язкових правил при виборі освітлювальних приладів.

   Виключаємо високі температури світлоносіїв.

 Технологія монтажу підвісної стелі передбачає нагрівання плівкового полотна. Отже, невелике підвищення температури (від 60°C) сприятиме його деформації. Якщо ж вплив тепла має тривалий характер, можливе виникнення темних кіл.

  Найкращим рішенням будуть підвісні світлоносії або люстри з лампочками холодного розжарювання. Бажано, щоб вони розташовувалися на оптимальній відстані від натяжної стелі. Сучасні LED-лампочки стануть відмінним рішенням проблеми, так як мають мінімальну тепловіддачу.

   Але, є ще ряд факторів, які впливають на підвищення температурного режиму:

  • різні блоки для перетворення електрики, які використовуються для сучасних світильників. Такі модулі потрібно розташовувати поза плівкового покриття;
  • люстри з направленими вгору ріжками, так само сприяють перегріву. Слід віддавати перевагу світлоносіям з плафонами, спрямованими вниз;
  • враховувати сумарну потужність освітлювальних приладів – кількість ламп має велике значення.

   Особливості форми та дизайну

  Щоб не виникло відчуття, що чутливість натяжної стелі зобов'язує до певного однотипного рішення, ми хочемо привести приклади вдалого вибору люстр для стелі такого типу. Вам підійдуть і оригінальні багаторіжкові світлоносії без плафонів, і багаторівневі композиції з плафонами, спрямованими вниз, і люстри «під стелю». Найголовніше, завжди враховувати кількість тепла, що виділяється джерелами світла.

  Сама поверхня натяжної стелі чудово відбиває світло. А якщо вона ще і глянсова, то примножує його. Плівка, з якої зроблена така стеля дуже тонка, тому слід добре продумати як заховати всю технічну частину – кабелі, перехідники і    т.д. при правильному підході до виконання всіх видів робіт, ви отримаєте відмінний і, що важливо красивий, результат:

● багато світла;
● дублювання ламп в глянсовій стелі додає незвичайний вигляд;
● інтенсивність світла за малопотужного багаторазового світіння.

   При виборі кількості світильників, потрібно враховувати особливості планування приміщення. Зараз не існує правила – одна люстра на кімнату. Ви можете комбінувати розташування світильників і люстри, або ж віддати перевагу тільки світильників, використовувати кілька люстр різної висоти і тим самим зонувати приміщення.

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.