Вибираємо міжкімнатні двері

-
225
Вибираємо міжкімнатні двері
Тип статті:
Огляди

Двері є дуже важливим елементом в інтер'єрі вашого будинку. Тому потрібно з повною відповідальністю поставитися до їх вибору. В процесі пошуку потрібної моделі міжкімнатних дверей важливо враховувати деякі нюанси. Наприклад, правильно оцінити функціональні особливості приміщення:

  • розмір дверного прорізу (двостулкові або одинарні);
  • вологість приміщення (ванна кімната, кухня);

Особливу увагу потрібно приділити дизайну дверей, а також способу їх установки: розстібні, складні, двері-купе.

Від матеріалу, з якого виготовлено дверне полотно, залежить їх вартість. Але, навіть найдешевші двері можуть виглядати респектабельно, якщо до них правильно підібрати якісну фурнітуру.

Дорогі, елітні моделі дверей виготовляють з натурального масиву цінних порід – дуб, вільха. Мають оригінальний дизайн. Зазвичай, виготовляються за індивідуальним замовленням.

Двері, виготовлені з хвойних порід, або просто з дерев'яного бруса і МДФ, а потім вкриті якісним дубовим шпоном, — відносяться до середнього цінового сегменту.

Бюджетний варіант – це дверне полотно, виготовлене з пресованого матеріалу, покриття еко шпоном, або з масиву недорогих порід з наступним покриттям лаком.

Незалежно від того, з якого матеріалу зроблені ваші двері, важливо щоб вони ідеально вписувалися у ваш інтер'єр і були функціонально зручні.

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.