Перетворюємо фасад будівлі!

-
826
Перетворюємо фасад будівлі!
Тип статті:
Огляди

Навіть, якщо у вас абсолютно немає місця під сад і навіть під маленьку клумбу, не варто зневірятися. Ми пропонуємо вам облаштувати квітник безпосередньо на фасаді будівлі.

Звичайно ж можна просто навісити кашпо або вазони і в них висадити квіти, але нинішні технології пішли набагато далі. Розроблені і запущені у виробництво будівельні панелі зі спеціальними кишенями-виїмками» у яких вже є дренаж. Такі будівельні деталі для зведення цивільних і промислових споруд, виготовляються зі спеціального армованого скловолокна. Навіть при відсутності в них рослин, вони виглядають дуже вишукано і оригінально. А якщо ще ці «кишені» висадити квіти або зелень (можна навіть їстівний), то будівлю придбає незвичайний і красивий вигляд.

Ця воістину геніальна ідея, допоможе не тільки перетворити будинок, але і в залежності від типу висаджених рослин (наприклад, якщо взяти кучеряве швидкоросла саджанці), допомогти зберегти прохолоду всередині споруди в літню спеку.

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.