Секрети розміщення духової шафи

-
923
Секрети розміщення духової шафи

  Модні тенденції інтер'єру мають властивість проникати у всі сфери життєдіяльності людини – від офісного приміщення, до домашньої кухні. Безпосередньо це стосується меблів і технічного оснащення.

    В останні роки стало популярним розділяти традиційну кухонну плиту на варильну панель і духову шафу. Звичайно ж, це зручно. Адже якщо варильна панель може бути зменшених розмірів – на дві конфорки, то духова шафа стандартних розмірів. Таким чином, з'явилася варіативність розміщення таких необхідних елементів в кухонному просторі.

   Перші окремі духові шафи з'явилися ще в шістдесятих роках минулого століття. Розміщувалися вони, як правило, досить високо. Пояснювалося це, в першу чергу, безпекою. Якщо в сім'ї є маленькі діти, то це цілком логічно. По-друге, це зручно – господині не потрібно зайвий раз нагинатися в процесі готування, так і мити духовку, розташовану на рівні очей, значно зручніше.

   Сучасні дизайнери радять розташовувати незалежну духовку виходячи з розмірів приміщення. Якщо у вас мінімум квадратних метрів, то розміщення на рівні очей просто вкраде такий дефіцитний простір, призначений для робочої поверхні. Тобто, в п'ятиметровій кухоньці, логічніше облаштувати духовку під стільницю.

Володарі великих кухонь мають більше варіантів розміщення незалежної духовки:

  • у пенал – відкритий або закритий варіант, це вже на розсуд замовника;
  • в кухонний острів, якщо ви плануєте не так часто нею користуватися;
  • в нестандартно високу тумбу, для зручності використання;
  • у конструкцію, розташовану в кутку, це зручно і красиво.

   Розглядаючи місцерозташування духовки, перш за все, слід прислухатися до власних побажань, врахувати технічні і фінансові можливості.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.