Дитячий майданчик своїми руками: політ фантазії за малу ціну

-
1136
Дитячий майданчик своїми руками: політ фантазії за малу ціну

Що може бути краще для батьків, ніж спостерігати, як весело грають діти. Свіже повітря, гарна компанія і захоплююче місце, створене за побажанням дітвори, — це мета. Вихід — дитячий майданчик своїми руками. Питання, пов'язані з її плануванням, і доцільністю цікавлять активних батьків найбільшою мірою.


Вигідні сторони дитячого майданчика своїми руками

Власноруч виготовлена майданчик має масу переваг, серед інших способів розваги малюків, так і перед купленими проектними рішеннями. Вона здатна:

  1. Заощадити кошти.
  2. Надати вибір матеріалів в відповідності з фантазією і запитами до місця зведення та його особливостей, а також до побажань дітей.
  3. Забезпечити безпеку, тому що вади ліквідуються в період встановлення обладнання батьками.
  4. Надати дорослим їх вільний час з наглядом за грою з віконця.
  5. Гарантувати здоров'я і належний розвиток дитини завдяки свіжому повітрю і фізичному навантаженні. Пасивна робота з піском протягом 1 години дозволяє розслабитися і заспокоїтися.

Процес створення дитячого майданчика своїми руками

Спочатку важлива ідея. Від неї слід відштовхуватися, щоб:

  1. Вибирати місце розташування. Майданчик має бути добре видно. Небезпечні місця – люки, дорога, госпбудівлі — залишають в стороні, а грунт підбирають неродючу. Тільки 1/ 3 частина всього простору повинна перебувати на сонці. Для маленьких підійде площа в 4-5 кв. метра, а старшим потрібно більше місця. Добре вже на цьому етапі подумати про огорожі (сітка-рабиця з покриттям ПВХ, дерев'яний паркан, розмальований у різні кольори).
  2. Обміркувати покриття. Самий практичний варіант – це спортивний газон (спеціальна трава з високою стійкістю до стирання).В проблемних місцях (підніжжя гірок, гойдалок, поля для ігор з м'ячем) варто зробити подушку-дренаж із щебеню з насипаним зверху піском або покладеної гумою для стадіонів. Зняття грунту на 20 см такої ж подушкою на всій території допоможе відвести вологу.
  3. Вибирати обладнання коштує тільки з дітьми.


Є обов'язкові елементи: пісочниця (у вигляді машинки або кораблика, квіточки), гойдалки, гірка. Пісочниця розвиває координацію рухів. Найпростіший шлях до її появи – збити 4 дошки, хоча батьківська невгамовна фантазія цим не обходиться. Вологостійка ламінована фанера з різнокольоровою фарбою дозволить створити шедевр машинобудівної техніки з кузовом, повним піску, і капотом з іграшками. Лаковані дошки набувають вигляду кораблика з вітрилами у вигляді навісу з тканини з яскравим принтом.


Варто спробувати зробити гірку з деревини з покриттям з рідкого акрилу або обшити його лінолеумом. На найближчій стіні можна закріпити скеледром з мотузяними драбинами або використовувати її для сонцезахисного навісу. Відмінно підійде літній будиночок: з дерева, тканини, гілок.


Курінь – це малобюджетний варіант. Кілька гілочок можна зв'язати вузол вгорі і заплести витким рослиною або спорудити альтанку.

Власноруч створена майданчик для дітей є результатом різноманітних ідей з несподіваними рішеннями відповідних матеріалів для кожного будинку або дачної ділянки.

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.