Клей для теплої підлоги

-
614
Клей для теплої підлоги

Асортимент клейових сумішей для теплої підлоги

В останні роки більшість власників квартир і будинків стали більш відповідально ставитися до процесу економії енергоносіїв. Така свідомість громадян викликана значним подорожчанням газу, електроенергії та інших благ цивілізації, які забезпечують наше комфортне проживання. Багато мешканців перейшли на автономне опалення своїх осель. В процесі монтажу індивідуальної системи опалення приблизно 70% замовників вирішили облаштувати теплі підлоги. Це і комфорт в холодну пору року і економія, оскільки всім відомо, що тепло піднімається вгору і поступово опускається, прогріваючи повітря. А тут відразу теплі потоки знизу-вгору.

Для облаштування системи теплої підлоги використовують різноманітні матеріали – лінолеум, паркетну дошку, ламінат, але більш всього підходить керамічна плитка. Оскільки вона володіє найкращою тепловіддачею, довговічна в експлуатації і зручна у догляді.

При влаштуванні теплих підлог слід звернути особливу увагу на клей, за допомогою якого будуть проводитися роботи – клей для облаштування теплої підлоги. Від якості клею залежить на скільки довговічною, ефективною і надійною буде вся система опалення підлоги.

Вибираємо правильний склад клею

Якщо не взяти до уваги поради фахівців, то господарі квартири дуже швидко зрозуміють, що використання звичайної клейової суміші для монтажу підлогового покриття з підігрівом, призведе до того, що тепла підлога прийде в непридатність. І, замість того, щоб насолоджуватися теплом і затишком, вони загрузнуть у болоті ремонтних робіт. Це станеться через те, що звичайний плитковий клей не має стійкості до перепадів температур (тепла підлога з певною періодичністю нагрівається і остигає), а температура нагріву може бути вельми значною – все залежить від уподобань мешканців. А ось клей зі спеціальним складом має своєю відмінною рисою – здатність витримувати регулярне нагрівання і охолодження.

Професіонали рекомендують в процесі облаштування теплої підлоги використовувати спеціальний клей для керамічних виробів в основу якого входить епоксидна смола. Такі клейові суміші спеціально розроблені для частої зміни температурного режиму, мають прекрасні адгезивні властивості. Найбільш поширеним є клей (як сухі суміші, так і вже готові до використання – пастоподібні) компанії Ceresit. У будівельних супермаркетах України представлений широкий асортимент даної продукції.

Причини, які пояснюють використання спеціалізованих клейових сумішей при влаштуванні теплої підлоги

Основною причиною використання спеціальних клейових сумішей при укладанні теплої підлоги, є часта і різка зміна температур. Навіть найкращий звичайний клей, не витримає такої температурної навантаження. Заощадивши на клейових сумішах, ви ризикуєте отримати незручності, які будуть накопичуватися, як сніжний ком:

  • спочатку, від постійних лінійних розширень і скорочень з'являються тріщини;
  • потім -  відшарування плиткового покриття;
  • після - виникають повітряні порожнини;
  • і ось підлога починає «фолдити»;
  • і як результат, руйнування покриття – керамічна плитка відвалюється.

Тому ми настійно рекомендуємо використовувати в процесі облаштування теплої підлоги з керамічним покриттям, спеціальні термостійкі клейові суміші на основі епоксидних смол.

Перелік основних характеристик клею для облаштування системи «тепла підлога»

До складу клейових сумішей для системи «тепла підлога» входять ряд компонентів, які дозволяють швидко і надійно провести заплановані роботи і довгий час не замислюватися про ремонт. Це цілий ряд полімерних модифікаторів, пластифікаторів та інших зв'язувальни речовини, які в процесі експлуатації, не дозволяють з'являтися тріщинам і пустотам. Спеціалізовані суміші для теплої підлоги володіють такими технічними характеристиками:

  • працюють при максимальних перепадах температурного режиму – від +30 до +150°С і від +11 до -30°С;
  • всі суміші (сухі та пастоподібні), дуже еластичні і легкі в застосуванні;
  • володіють підвищеною адгезією;
  • мають підвищену теплопровідність і не перешкоджають циркуляції теплому потоку води в системі.

Сподіваємося, що всі зібрані нами позитивні техніко-експлуатаційні характеристики клеїв для монтажу системи «тепла підлога», допоможуть вам зробити гідний вибір і ваш будинок або квартира будуть радувати теплом і затишком.

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.