Промислові і будівельні герметики

-
875
Промислові і будівельні герметики
Тип статті:
Поради

Будівельні герметики — це універсальні будівельні склади, які по достоїнству оцінили працівники промислового і житлового будівництва. Даний будівельний матеріал багатофункціональний і використовується або як самостійний засіб, або виконує одночасно декілька функцій.

Будівельні герметики за своїм складом можуть бути одно і двох компонентні. Вони використовуються для вирішення найрізноманітніших будівельних завдань, включаючи герметизацію водосховищ, захисних споруд та очисних споруд. Крім функцій гідроізоляції швів особливі види герметика застосовують для заповнення швів тротуарів доріг і злітно-посадочних смуг; підлоги, дверей та вікон; покрівлі та фасадів; при прокладці тунелів, а також заправних зон аеропортів та АЗС; на футбольних стадіонах; залізобетонних конструкціях тощо. Спектр застосування будівельних герметиків постійно розширюється.

Герметики класифікуються по основному компоненту:

  • на основі поліуретанів для склеювання різних з'єднань і ущільнення швів виробів,
  • на основі розчинника і гумового клею,
  • одно і двокомпонентні поліуретанові клеї,
  • одне компонентний МС полімер, не містить розчинників.

Використання герметиків у промисловості обумовлено їх особливо високими адгезивними властивостями. Це дозволяє інженерам створювати особливо міцні будівельні конструкції з достатнім ступенем міцності на розтяг та стиск, тобто не дивлячись на надійне і міцне з'єднання воно також і еластичне. Таким чином при заповненні швів він не відшелушивається і не розтріскується довгі роки. Тобто довговічність герметиків також велика, головне вибирати саме ті види, які призначені для зовнішніх робіт і витримують негативний кліматичний вплив. Такий тип герметиків застосовують для з'єднання елементів конструкцій, призначених для експлуатації у вологому середовищі — басейни, тунелі, резервуари для рідин.

Використання герметика в житловому будівництві, не менш поширене. Це різні склади для гідроізоляційних робіт у підвалах, ущільнення труб в стиках і перекриттях і, звичайно, найпоширеніші роботи по ущільненню і ретельної герметизації віконних рам, дверних отворів, швів в плитці, паркет тощо, тобто герметики випускаються для всіх типів робіт і всіх видів матеріалів — дерева, кераміки, заліза, бетону та ін.

Види герметиків:

  • Клейові на основі розчинника;
  • Дисперсні на водній основі;
  • Термоплавкі адгезивні;
  • Акрилові;
  • Форполімерні;
  • Поліуретанові.

Створені спеціальні види клейових герметиків для ущільнення швів між різними видами будівельних матеріалів, металевих і ПВХ, фланцевих або різьбових з'єднань — це дуже допомогло задовольнити найвибагливіші вимоги у сфері проведення сантехнічних, інженерних, морських робіт і загальній промисловості.

Ущільнювальні суміші для таких з'єднань виготовляються у відповідності із галузевими стандартами та включають свинець. Однорідна консистенція використовується для надійності фланцевих або різьбових з'єднань. Ця продукція відповідає галузевим стандартам для використання на трубопроводах, які несуть воду (у тому числі питної води), пар, газ (включаючи скраплений та природний газ, мазут, солярку, бензин або стиснене повітря.

Одним словом, сучасна промисловість випускає герметики для будь-яких будівельно-ремонтних робіт, важливо правильно їх підібрати і будь-які з'єднання у вашому будинку не будуть протікати або пропускати небажані повітряні потоки завдяки своїй міцності і герметичності.

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.