Як побудувати сауну, яка відповідає вашим потребам

-
540
Як побудувати сауну, яка відповідає вашим потребам

Сауна, яка підійде вашому бюджету, способу життя досить проста в збірці.

Сауна — це парова лазня, в якій утворюється пар, при поливі води на купу нагрітих каменів. Цей вид купання корінням сягає у Фінляндії і відомий людям вже більше 1000 років. Це чудовий спосіб розслабитися, і відмінний варіант для очищення організму через шкірний покрив допомогою потовиділення.

В домашній сауні, температура тіла підвищується і призводить до потовиділення. Це відкриває пори шкіри, які допомагають організму в процесі детоксикації. Збільшення температури впливає на хімічні реакції, що протікають в організмі, що, в кінцевому рахунку, підвищує частоту серцевих скорочень і збільшує циркуляцію крові до шкіри. Невелика зміна кров'яного тиску — це нормальний ефект сауни. Дослідження довели, що він безпечний для людини і має безліч переваг для здоров'я, таких як втрата ваги, очищення, і, насамперед, це фізична та психічна релаксація.

Сьогодні життя настільки неспокійне, що більшість людей не знаходять час, щоб сходити в сауну або спа. Враховуючи численні переваги для здоров'я, домашня сауна — це останній тренд. Будь-який фахівець у виробництві столярних виробів може побудувати її.

Підходяще місце: в кожному будинку є вільна кімната або хоча б вільний куточок. Такий куточок повинен відповідати наступним вимогам:

 1. Близькість джерела води: зона повинна бути недалеко від джерела води. Розширення ванної кімнати ідеальним місцем для створення домашньої сауни.
 2. Наявність вільних площ: площа повинна бути досить великою, щоб вмістити 5-6 чоловік. Там також має бути достатньо простору, щоб помістити дерев'яні лавки по стінах. Необхідний простір може бути навіть більше, якщо ви хочете, щоб був душ і зона охолодження.
 3. Дерев'яні підлоги і дах: дерев'яна сауна завжди була найкращим варіантом. Аромат дерева — чарівний і найкраще підходить для релаксації. Ще однією перевагою є те, що він вимагає менше технічного обслуговування. Переконайтеся, що підлогове покриття є тепло — і вогнезахисним. Яблуко дерево, кедр — самі використовувані сорти. Кедр вважається кращим серед них.
 4. Висота даху: дах повинен бути достатньо високим, щоб створити хорошу циркуляцію тепла по всьому приміщенню. Ідеальна висота даху становить не менш 2-х метрів.
 5. Відсутність металевої фурнітури: дивіться, щоб не було металевих частин або пристосувань в цій області. У разі, якщо вони повинні бути там, переконайтеся, що металеві фітинги глибоко врізані в дах або підлогу. Це дуже важливо, так як температура настільки висока, що він може нагріти метал і тоді є ймовірність опіків.
 6. Вентиляція: повинна бути розетка для плити, або камінь і вогонь, або дров'яний камін, щоб виробляти тепло, не заподіявши ніякого збитку для сауни. Приміщення повинне добре вентилюватися, щоб уникнути духоти і дискомфорту.
 7. Джерело тепла: дрова, електрика, газ і інфрачервоні джерела тепла, використовувані в саунах. Нижче наводиться короткий опис кожного джерела; оберіть той, який відповідає вашим потребам.

Джерела тепла для саун.

 • Деревина: деревина легкодоступна у сільській місцевості і є очевидним вибором для людей, які населяють цю місцевість. Але використання деревини має багато недоліків. Найбільший недолік полягає в тому, що для вироблення необхідної кількості тепла потрібно більше, ніж 45 хвилин. По-друге, це трудомістка задача — колоти дрова.
 • Електрика: електричний нагрівач для утворення пари є гарним вибором, особливо для тих, хто живе в містах. Це швидкі нагрівачі нового покоління, не виділяють неприємних запахів, але це досить дорогі.
 • Газ: використання газу в якості джерела тепла є відносно кращим варіантом, так як він дешевий і чистий у використанні.
 • ІК: остання тенденція полягає у використанні інфрачервоних променів безпосередньо на розігрів тіла. Цей процес відомий як інфрачервона сауна. Спеціальні інфрачервоні прилади випускаються для створення інфрачервоних променів. Їх використання як джерела тепла має багато переваг. Найбільш значні переваги — комфортна температура, втрата ваги та підвищення енергоефективності. Значно знижується ризик опіків і пожеж.

Особливості конструкції

Сауна призначена для забезпечення комфорту. Зміст комфорту різний для різних людей. Таким чином, він доступний в різних конструктивних особливостях. Наступний опис допоможе вам з'ясувати, який тип підходить під ваше визначення комфорту.

 • Волога/Парова лазня: тут тепло виходить шляхом розбризкування води на розжарені камені.
 • Суха сауна: тут тепло генерується безпосередньо на опалення порід, з використанням газової плити, або електричних приладів, або інфрачервоних приладів. Інфрачервона сауна — це приклад. Обидва виробляють той же результат на здоров'я, тому вибір повністю залежить від вас.

Домашня сауна може бути побудована двома способами. Один із способів — рубати дрова, стругати колоди і дошки і будувати лазню самостійно. Другий варіант полягає в збірці готових елементів конструкції (як конструктор). Як правило, виробники надсилають фахівців, щоб встановити його в вашому домі. Попередньо фірми можуть розробити ефективний макет і план в залежності від вашого бюджету і наявності ресурсів.

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.