Камін в будинку

99
-
Камін в будинку

Одна з найбільш популярних речей для заміського будинку або приватного житлового будівництва (хоча і не сама обов'язкова) — це камін. Для його облаштування у вас є так багато неймовірних варіантів, щоб ви могли насолоджуватися затишної теплотою каміна, який відповідає вашому способу життя і особистим уподобанням. Тільки уявіть, зібравши всю родину біля теплого вогню за чашкою кави або за грою в настільні ігри, влаштувавши романтичний вечір для своєї близької людини ви насолоджуєтеся затишною атмосферою з приємним потріскуванням дров у каміні в той час, коли за вікном холодна чи сира погода.

Перш ніж ви приймете рішення про обладнання каміна і виборі варіантів дизайну і функціональних можливостей, ви повинні мати на увазі, що камін це ще і додаткова відповідальність, тобто дотримання правил протипожежної безпеки та організація правильної вентиляції — понад усе. Димар чистити потрібно щорічно, прибрати сміття і незгоріле паливо.

Варіанти камінів — дизайн і матеріал.

Перший стиль каміна виготовлений з кладки. Як правило, топка виконана з жовтуватого цегли і цегляного димоходу. Ці конструкції неймовірно великі і можуть важити до семи тонн. Хорошого в цьому типі камінів є те, є те, що вони чудово виглядають, володіють високою міцністю.

Є ще один варіант використання цегляної кладки при облаштуванні камінів інших типів або вже існуючого в будинку каміна — додавання цегли навколо каміна. Каміни є прекрасним інструментом для створення настрою в кімнаті, вони неефективні для обігріву вашого будинку, тому для цієї функції ви повинні продумати інші варіанти.

Збірні каміни виготовлені з металу і призначені для безпечної та ефективної роботи. Тому що вони дуже ізольовані, вони можуть бути встановлені в дюймі від стіни, що робить їх дуже універсальними для цілей проектування.

Позитивний момент при використанні збірного каміна в новому будинку це те, що конструкції мають невелику вагу, простота їхньої установки, також вони енергозберігаючі і дуже естетичні. Деякі мають імітацію цегли на фронтоні, в той час як форма каміна може бути абсолютно будь-який (що складно зробити за допомогою цегли), створюючи сучасний вигляд. Ще одна перевага цього виду камінів є те, що вони можуть бути газовими, а значить, можуть розміщуватися буквально в будь-якому приміщенні.

Ви можете насолоджуватися видом автентичної кладки каміна, але без праці підтримувати вогонь, додавши прямий вкидання газу. Це дозволяє Вам перетворити ваш камін в повністю функціональний обігрівач, який може опалювати величезні приміщення за мінімальну вартість. Тепер додайте реалістичні керамічні дрова і тліюче вугілля і у вас є затишний вогонь, щоб насолоджуватися.

Якщо дизайн викликає занепокоєння, ви будете раді дізнатися, що каміни і камінні топки розрізняються за кольором і матеріалу. Деякі популярні варіанти дизайну представлені на індивідуальне замовлення, який забезпечує теплу і затишну привабливість будь текстурованою поверхні. Більшість людей шукають способи, щоб знизити витрати, особливо витрати на опалення, які злетіли за останні пару років. З прямим вентильованим каміном і камінними топками, ви можете реально скоротити витрати на електроенергію.

У своїй найпростішої формі, дров'яна піч — це просто резервуар, контейнер для вогнища (чавун, облицьований цеглою або зварна конструкція з листової сталі). Дров'яна піч має вхід для повітря для горіння і випускний отвір для продуктів згоряння — диму. Більшість моделей є герметичними і дозволяють регулювати об'єм повітря для горіння, який живить полум'я, що дозволяє їй горіти більш ефективно, ніж традиційний камін. Насправді, дров'яні печі перетворюють до 90% свого палива для обігріву.

При виборі дров'яної печі, є багато варіантів. Одна з поширених помилок при покупці це придбання надто потужною печі для свого будинку. Об'ємна плита являє потенційну загрозу пожежі, адже вона часто експлуатується в надзвичайно мляво поточний стан, що призводить до накопичення креозоту і збільшує ризик пожежі. Так що перш ніж йти за такою топкою, задайте собі два питання. Скільки тепла вона повинна виробляти? Повинна опалювати одну кімнату або весь будинок? Куди ви бажаєте його встановити? Крім вітальні дров'яні печі доречні в спальні, кухні і навіть ванних кімнат.

Інший варіант — каміни або камінні топки, які в якості палива використовують пелети, отже простіше в експлуатації і більш зручні, ніж більшість дров'яної побутової техніки. Насправді, вони майже так само легкі у використанні як газові або електричні обігрівачі. Така камінна техніка використовувати складну мікроелектроніку, щоб визначити, скільки пелетного палива (деревні гранули, які нагадують кульки) повинне бути спалене. Більшість моделей оснащені хоча б двома микроблоками, термостатами і припливно-витяжною системою розподілу тепла. Пеллеточная обігрівальна техніка відрізняються високою ефективністю і малим забрудненням (сажею). Багатьом моделям навіть не потрібен димохід, просто невеликий отвір в стіні на вулицю, щоб випустити вихлопні гази.

Тому, що ці прилади спалюють деревину настільки ефективно, вам не потрібно заправляти їх так, як ви робите це для дров'яної техніки. Заправки може варіюватися від щоденної до щотижневої, у залежності від моделі і Ваших потреб опалення.

Рада дизайну

Архітектори та дизайнери бачачи тенденції використання камінів, особливо газових, майже для кожної кімнати в будинку. Це зручно, так як для них не потрібно димоходу, вони пов'язані з прямою газової вентиляцією, а значить дають можливість створювати унікальні дизайни та стилі, які доповнюють декор вашого будинку і задовольнить ваш смак. Що стосується енергетичної ефективності, якщо вони правильно розміщені і розмір відповідає квадратуру приміщення, ви можете поширювати тепло рівномірно, не ущемляючи ваш основне джерело тепла.

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.