Новинка ринку – мікатермічний обігрівач: чого чекати і чого побоюватися?

-
807
Новинка ринку – мікатермічний обігрівач: чого чекати і чого побоюватися?
Тип статті:
Огляди

Не завжди система опалення будинку може впоратися з раптовим різким пониженням температури. Малоефективна вона тоді, коли одна з кімнат через особливості розташування прогрівається гірше. Як виправити цю ситуацію, не вдаючись до кардинального перепланування або фундаментального переобладнання житла? У цьому вам допоможе новий тип мобільних обігрівальних установок, які зовсім недавно з'явилися на ринку. Мікатермічний обігрівач: принцип роботи, мінуси і плюси пристрою став предметом інтересу читачів Bud-inform.

Як це працює

Ми вже звикли до традиційних масляних нагрівачів і конвекторів, а новинка викликає у нас подив, а у деяких і страх, тому що вона виробляє інфрачервоне випромінювання. Незважаючи на те, що його дія спрямована на об'єкт, підвищуючи тим самим ефективність і рівномірність прогрівання кімнати, лякає сама назва і міфи про те, що такі промені викликають різноманітні хвороби, в тому числі ракові. Підійдемо до цього об'єктивно. Для прийняття рішення потрібен такий апарат вдома чи ні, розберемося в принципах його роботи.

В першу чергу хотілося б зупинитися на «шкідливому» випромінюванні. Самим потужним джерелом такого тепла є… Сонце. Від нього ми отримуємо 50% цих ІФ-променів.

70-80% – від ламп розжарювання з вольфрамовою ниткою. З ним ми зустрінемося, отримуючи фізпроцедури в медкабінеті. Все, що прогріває об'єкт, проникаючи в глибокі шари, відноситься до цього типу опромінення. Чи варто його боятися? Ні, якщо все в міру.

Як же влаштований новий тип обігрівачів, які працюють в такому діапазоні прогрівання приміщень?

Мікатермічний – це похідна від спеціальної технології Micathermic. Її створювали для медицини і космонавтики. Пристрої цього типу для побутового використання увійшли в наше життя недавно. Мікатермічний обігрівач від подібних конструкцій відрізняється принципом роботи. В його основі природний теплообмін між нагрітими предметами і повітрям. Таким чином, відбувається рівномірне прогрівання приміщення і не зменшується відсоток кисню та вологості.

Джерело тепла – це пластина, вкрита слюдою. Вона рівномірно розподіляє хвилі по всій площі, не нагрівається, а значить об неї не можна обпектися. До того ж вона не піддається зносу, що також відноситься до позитивів цього апарату.

Переваги і мінуси мікатермічного агрегату

Щоб зробити правильний висновок і вибір, необхідно зважити всі позитивні і негативні сторони такого оснащення.

До переваг можна віднести:

  1. Економічність. Цей апарат порівняно з іншими обігрівальними пристроями на 30% рентабельніше, тому що енергія витрачається цілеспрямовано, отже, для нагрівання площі знадобиться менше ресурсів, ніж для роботи масляного пристрою. Кімнату площею 20-30 м2 він нагріє за 3 години, використавши 1,5 кВт на годину (масляні і вентиляторного типу – до 5 кВт/год).
  2. Автоматичний режим підтримання мікроклімату. Такий обігрівач включиться тоді, коли температура в приміщенні знизиться до критичного рівня.
  3. Безпека корпусу під час роботи.
  4. Не вигоряє кисень, а значить не буде головного болю.
  5. Безшумність.
  6. Компактність.
  7. Простота кріплення.

Якщо говорити про недоліки, то необхідно відзначити кілька нюансів, які мають відносний характер. Якщо правильно експлуатувати такий пристрій, то вони не будуть актуальними.

  1. Він обігріває тільки ті об'єкти, на які спрямований або захоплює. Всі інші залишаються холодними.
  2. Температура корпусу в робочому положенні доходить до 60°. Для людини це некритично, а от якщо на нього потраплять тонкі тканини або папір, може статися загоряння. Не можна розташовувати близько електронні пристрої або техніку, обладнану тонким пластиком.
  3. В отвори агрегату набивається пил, тому перед початком експлуатації її потрібно видалити (продути).

Інформація, розміщена на інтернет-порталі Bud-inform, допоможе вам визначитися з маркою такого обладнання, познайомить з його функціональними можливостями і ціновими параметрами.

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.