Змішувачі у різних стилях

-
627
Змішувачі у різних стилях

Асортимент ринку сантехніки вражає уяву споживачів. Тут можна знайти змішувачі у різних стилях. Якщо ви робите ремонт і переобладнання ванної кімнати, кухні або туалету самостійно, то вам будуть до речі наведені нижче характеристики видів сантехнічної арматури. Ми розповімо, про стильових особливостях такого обладнання і підкажемо до якого дизайну підійде той чи інший об'єкт.

Класифікація за сферами застосування

Систему, яка змішує гарячу і холодну воду, у ХІХ столітті винайшов англійський фізик сер Вільям Томсон, відомий під ім'ям лорд Кельвін. Минуло якихось півстоліття і Алекс Манукян винайшов однорычажковую конструкцію. З тих пір цей простий прилад зазнає вдосконалення та модифікації.

Йдучи в магазин, щоб вибрати змішувач, ми часто керуємося трьома критеріями:

 • функціональність;
 • естетичність;
 • довговічність.

Рідше замислюємося про те, наскільки цей атрибут інтер'єру буде гармоніювати із загальною концепцією приміщення, в якому ми його встановимо. Однак, як показує практика, це важливий момент, тому що сантехніка в a la ретро, наскільки ефектно вона б не виглядала, не підійде для дизайну хай-тек, а електронна установка буде виглядати фантастично на кухні, оформленої в англійському стилі. Інший момент нашої розгубленості при виборі такої техніки може бути пов'язаний з призначенням тієї чи іншої моделі. Зрозуміло, що кран для ванної не буде гармоніювати з кухонним інтер'єром, але крім цього є ще й установки, призначені для біде.

Тому, щоб не виглядати розгублено в магазині, складіть чітке уявлення про те, який апарат вам підійде.

Зміщувача використовуються для:

 • душовий;
 • умивальника;
 • кухні.

За специфікою управління вони бувають:

 • кульові і рычажковые;
 • двухзахватные;
 • термостатичні.

Крім цього, врахуйте ще й місце їх монтажу: на стіні, по центру обладнання, убудованість.

Класика жанру – двухвентильное пристрій

З такої системи починалася історія механізмів для змішаної подачі води. Незважаючи на довгий часовий шлейф, ці конструкції не втратили своєї популярності. Їх принцип роботи дуже простий: два вентиля регулюють напір. Відкоригувавши положення обох фіксаторів можна добитися необхідного температурного режиму.

Розглянемо два варіанти цих апаратів, їх переваги та недоліки:

 1. Пристосування кранбукси поступально-поворотного принципу роботи. Ці прилади оснащені м'якою прокладкою, яка не пропускає струмінь назад з виливу.
 2. Пристрій з керамічними вентилями.

Такі конструкції впишуться практично в будь-який інтер'єр. Проте краще всього встановити їх у кімнаті, де в обробці реалізована концепція кантрі, класика, ретро або прованс. Вони будуть виглядати елегантно і гармонійно. Оскільки виготовляють їх з різних сплавів (нержавіюча сталь, бронза, латунь тощо), то і застосування їх значно розширюється. Вони будуть гармоніювати як зі світлою обробкою, декором під дерево, так і з темними тонами покриттів. Такий варіант можна застосувати в оформленні приміщень для приготування їжі і проведення гігієнічних процедур.

Одноважільні

Вони не менш популярні, застосовуються в кухонних та туалетних кімнатах, де є окремо закріплені раковини. Принцип їх дії елементарний: при піднятті важеля рідина виходить з виливу. Але є відмінності внутрішнього механізму змішування.

 1. Кульові. У них для міксу використовується куля з трьома отворами (2 – для холодного струменя, 1 – для гарячої).
 2. З пластинами з кераміки, виконують роль смешивателя.


Він дуже практичний і невибагливий, тому він буде гармоніювати з сучасною обробкою, концепцією биоморфизма, арт-повері, арт-деко та іншими, де немає надмірностей в декорі, кричущих ліній і пишних форм.

Високотехнологічні новинки

Не так давно нарынке сантехнічної арматури з'явилися термостати. Вони швидко придбали популярність, на них істотно зріс попит. Вони мають комфортної активацією. За зовнішнім виглядом це панель, на якій є кілька ручок коригування. Одна з них відповідає за температурний режим, а інша – за швидкість потоку. Виставити потрібні параметри можна один раз, а далі тільки включати або відключати цю установку. Стопорний елемент, вмонтований у цей складний механізм, що запобігає можливість витікання струменів вище 38°. Тому можна сміливо довірити користування таким миксатором навіть маленьким дітям.

Цей апарат буде виглядати в будь-якому приміщенні, де проводяться гігієнічні процедури, де реалізована ідея хай-тек, постмодерну та конструктивізму.

Сенсорна модель відрізняється способом подачі струменів. Тут немає ні важелів, ні ручок, ні вентилів. Потік починає текти, якщо піднести руки приблизно на 30 см до сенсорної панелі, де вбудований фотоелемент, вловлює інфрачервоне випромінювання. У багатьох приладах такої модифікації є можливість попереднього налаштування тривалості подачі, час її відключення.

Незважаючи на всю свою технологічність, це варіант не зручний для щоденного використання членами сім'ї. Швидше за все він підійде для громадських місць, де необхідно дотримуватися високий рівень гігієнічних вимог.

Якщо ви підбираєте модель такої сантехніки і у вас є певні вимоги до його пристрою, зовнішнього вигляду, установці, то консультанти Stroy-inform зорієнтують вас у виборі, підкажуть, де в р. Кропивницького або онлайн-магазинах ви зможете знайти відповідні пристосування.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.