Transtecno - стовідсотковий "профі" у світі приводної техніки для сільського господарства

-
608
Transtecno - стовідсотковий "профі" у світі приводної техніки для сільського господарства
Тип статті:
Огляди

Сучасну промисловість і виробництво не можна уявити без мотор-редукторів, які займають важливе місце в електромеханіці. Тому проблема вибору мотор-редукторів, враховуючи постійно зростаючі вимоги до якості і унікальності обладнання, стає все більш актуальною. Всім вимогам сьогоднішнього дня відповідають мотор-редуктори італійської компанії «TRANSTECNO».

В Кіровоградській області сільське господарство займає одне з провідних місць в економіці, спеціалізуючись на виробництві зерна, цукрових буряків, соняшника, молочно-м'ясному тваринництві, садівництві та городництві. Так само розвинене машинобудування, електроенергетика, вугільна промисловість. А використання мотор-редукторів обладнання для сільського господарства і добувної промисловості має ряд особливостей, які зумовлюють підвищені вимоги до приводів. До цих особливостей відносяться робота обладнання на відкритих майданчиках, під навісами або в непристосованих приміщеннях, в умовах підвищеної вологості та засміченості, і, найчастіше при значних навантаженнях. Всім цим вимогам повною мірою відповідають мотор-редуктори «TRANSTECNO».


Transtecno розробляє, виробляє і постачає широкий ряд редукторів (черв'ячні, циліндричні, планетарні) з електродвигунами змінного і постійного струму, виготовляє як типові, так і нестандартні редуктори під спеціальні проекти. Найбільше поширення в промисловості одержали черв'ячні, циліндричні і планетарні мотор-редуктори, так як завдяки своїй конструкції вони характеризуються плавністю, компактністю, надійністю, безшумністю роботи і широко використовується в електроприводі.

Циліндричні редуктори, порівняно з черв'ячними, мають високий ККД, який не знижується при збільшенні передавального числа.

2-х і 3-ступінчаті циліндричні співвісні редуктори Transtecno серії CMG володіють високим ККД (94% для 2-х ступінчастих редукторів), підвищеної перевантажувальної здатністю, високим моментом і мають посилену конструкцію, що дозволяє експлуатацію у важких умовах роботи.

Циліндричні редуктори Transtecno також заповнені синтетичної мастилом на весь термін експлуатації, а конструкція корпусу дозволяє експлуатацію редуктора в будь-яких положеннях в просторі.Наведемо приклади спеціальним розробкам компанії Transtecno для різних специфічних областей застосування.

Мотор-редуктори для автоматичних твердопаливних котлів FireTecno – це спеціальна група мотор-редукторів, розроблена для автоматичних вузлів твердопаливних котлів. Група FireTecno складається з черв'ячних, комбінованих черв'ячних і циліндричних редукторів, які можуть комплектуватися однофазними або трифазними двигунами.

Крім того, Transtecno розробила нову лінійку черв'ячних редукторів FT зі спеціальним вихідним валом, який забезпечує механічний захист мотор-редуктора і виконавчого механізму.


Мотор-редуктори серії ROBIN – одна з інноваційних розробок компанії Transtecno для застосування в галузях, які мають обмежений простір і не потребують великої потужності приводу. Серія складається з двох типів мотор-редукторів: два габариту з двигунами постійного струму серії ECM потужністю 35 – 70 Вт (12 або 24 В DC) і два габариту з маленькими двигунами змінного струму серії ACM потужністю 40 – 60 Вт (220 В або 380 В AC).

Мотор-редуктори для сонячних систем слежений дозволяють забезпечити точне пересування і позиціонування системи стеження за сонцем, що дає можливість збільшити щорічне виробництво енергії щонайменше на 10% взимку і на 40% влітку. Так, виходячи із зручності використання і наявності електричної мережі, можливе використання електродвигунів постійного струму серії ЄС з напругою живлення 12В або 24В, а також однофазних MY (220В) або трифазних асинхронних двигунів серії TS (380В).Мотор-редуктори PoultryTecno – рішення Transtecno для приводних завдань у сільському господарстві, а саме для систем кормороздач на птахофабриках і свинофермах. Завдяки своїй низькій вартості і високими механічними показниками мотор-редуктори PoultryTecno задовольняють різні специфічні вимоги до цього обладнання, а також успішно застосовуються і для інших високошвидкісних завдань в діапазоні потужностей 0,18 – 1,1 кВт.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.