СЕРВУС

Рейтинг
0.0
Интерьер
0.0
Сервис
0.0
Цены
0.0
СЕРВУС

Компанія «СЕРВУС» ось вже 10 років будує будинки каркасні під ключ в Кіровограді і не тільки, наша географія будівництва пролягла по всій Україні. Канадські будинки під ключ Кропивницький зарекомендували себе як надійні і енергозберігаючі.

Побудувати каркасний будинок під ключ в Кропивницькому дуже просто, Вам потрібно лише зв'язатися з представниками нашої компанії і вибрати для себе оптимальний варіант.

Споруда будинків під ключ відбувається дуже швидко, завдяки новітній технології SIP-панелей. Будівництво будинків выдбуваэться за канадською технологією. 

Компанія «СЕРВУС» постійно прагне розвиватися і вдосконалюватися для Вас, саме тому будинок під ключ в Кропивницькому проста реальність. Ми беремо на себе всі види робіт і оздоблень для того що б збірний будинок під ключ радував Вас і Ваших близьких теплотою і затишком, що б будинок був фортецею і ніс тільки радість, а не спогади про тяготи будівництва і вічних ремонтів.

Ми контролюємо всі етапи будівництво каркасних будинків під ключ, починаючи від виготовлення SIP-панелей на заводі і закінчуючи установкою легкої і довговічного даху за технологією MiTek (яка сертифікована Міністерством ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ).

Будучи офіційними представниками в м. Кропивницькому і Кіровоградській області, гарантуємо надійне партнерство. Тому, якщо Ви хочете побудувати будинок під ключ, то кращого вибору, ніж збірні будинки під ключ просто не може бути. Поєднуючи в собі легкість конструкції, швидкість споруди, надійність і довговічність, вони ще мають високим показником екологічності та енергозбереження в порівнянні зі звичайним будинком. Використовуючи канадську технологію, заміський будинок під ключ в Кропивницькому перетвориться в затишну резиденцію для всієї родини. 

Адреси та контакти

-
10:54
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.