ТОВ "Брандмайстер-Єлисаветград" (протипожежні послуги в Кропивницькому)

Рейтинг
0.0
Интерьер
0.0
Сервис
0.0
Цены
0.0
ТОВ "Брандмайстер-Єлисаветград" (протипожежні послуги в Кропивницькому)

Працюючи тривалий час на українському ринку забезпечення пожежної безпеки, ми пропонуємо своїм клієнтам великий спектр протипожежних послуг, починаючи з виготовлення проєктно-кошторисної документації на виконання робіт протипожежного призначення, проведення вогнезахисного оброблення, монтаж автоматичних систем пожежного захисту та завершуючи централізованим спостереженням і подальшим обслуговуванням об’єктів.

За результатами здійснених виїздів безпосередньо на об’єкти, а також враховуючи побажання наших замовників, ми пропонуємо інженерно-технічний комплекс заходів в межах вимог відповідних державних будівельних норм України, спрямований на забезпечення належного рівня протипожежного захисту будівель та споруд різного призначення.

При виконанні робіт ми застосовуємо новітні розробки у сфері забезпечення пожежної безпеки від провідних компаній України. Нами використовується лише високоякісне та сертифіковане обладнання. Монтаж та проведення всіх інших технічних заходів виконують наші співробітники, які мають відповідну кваліфікацію та тривалий досвід роботи.

Виконання робіт ми завершуємо перевіркою якості та надійності роботи змонтованих систем із запрошенням замовника. Крім того нами надається повний пакет дозвільної та супровідної документації, яка погоджена та затверджена відповідно до чинного законодавства.

В основу своєї діяльності наша компанія покладає якість та швидкість надання послуг, що дозволило нам заслужити високу репутацію серед наших клієнтів не тільки у місті Кропивницькому, але і в інших регіонах нашої держави.

Нами прикладається максимум зусиль для розширення спектру пропонованих послуг, а також вдосконалення якості виконуючих робіт.

Звертайтесь до нас! Ми будемо раді нашій з Вами співпраці!

Адреси та контакти

-
12:21
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.