У Кіровоградській ОДА розповіли про хід робіт з ремонту мостів в області за програмою Велике будівництво

23:24
У Кіровоградській ОДА розповіли про хід робіт з ремонту мостів в області за програмою Велике будівництво

У Кіровоградській облдержадміністрації в рамках брифінгу за участю заступника голови ОДА Сергія Поліщука та представників Служби автомобільних доріг в області обговорили хід ремонтних робіт на шляхопроводах та мостах на території області в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Про це повідомляєБуд інформ з посиланням на Кіровоградську ОДА. 

За інформацією заступниці начальника служби автомобільних доріг області Жанни Петрович, вже відремонтований міст у селищі Новгородка.

«Вводимо в експлуатацію два мости – у селищах Покровське та Братолюбівці. Основні зусилля зосереджені на дорозі М-30 – у західній частині автошляху завершується нанесення розмітки, облаштування освітлення. Планується, що до кінця жовтня ці ділянки будуть введені в експлуатацію», — повідомила Жанна Петрович.

У ремонті на Об’їзній біля Кропивницького два мости – роботи там практично завершені, а для водіїв забезпечений проїзд. Один шляхопровід між селищем Нове та Кропивницьким ще в ремонті. Там вже дві плити залиті монолітним цементобетоном (близько 60 м) і продовжується в'язання армокаркасу під заливання іншої частини споруди. На початок листопада тут мають працювати з влаштуванням асфальту і згодом надати проїзд транспорту. Ще один шляхопровід на дорозі М-30 у Знам’янці Другій – там виконаний повний демонтаж споруди. Його протяжність була 54 м, після реконструкції вона складатиме близько 200 метрів. Планується, що до грудня там встановлять основні несучі конструкції. У селі Куколівка ремонтують міст – там теж демонтували споруду, роботи тривають безпосередньо на підготовці відбудови мосту, а поблизу Пантаївки завершуються підготовчі роботи (влаштування об'їзної дороги) до капітального ремонту шляхопроводу.

Жанна Петрович наголосила: підрядні організації працюють і на територіальній мережі доріг регіону. Шляховики намагаються максимально охопити ті ділянки, де ремонти почалися цьогоріч і завершити їх. Мова йде про дороги Т 2401, Т-1504, Т-0207. Завершуються роботи й на дорозі Т-12-12 «Новомиргород – Велика Виска», де ремонт був призупинений через брак коштів ще у 2011 році.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.